PEUGEOT..
FLO AYAKKABI..

Milli ve Yerli

İbrahim Kutlay yazdı: Adamsan git HDP’nin “Apo”letlerini sök hadi!.

İbrahim Kutlay yazdı: Adamsan git HDP’nin “Apo”letlerini sök hadi!.
  • 04 Haziran 2018, Pazartesi 15:23

Cumhurbaşkanlığına adaylığını koymadan önce Genel Müdürü Kemal Abisine ve etrafındaki dalkavuklara karşı yaptığı haklı çıkışlarla az buçuk adam zannediyorduk kendisini!.

Her şeçim sonrası yenilgiyi gururuna yedirememiş bir muhalefet vekili, partisini bir yerlere getirmek için mücadece eden bir parti için muhalif, ülkenin içinde olduğu muhalefet boşluğuna çareler arayan bir CHP'li düşüncesi hasıldı aklımızda!.

Ne zaman ki Cumhurbaşkanı adayı oldu, her geçen gün yeni bir fırıldağına, müdürünün bile düşünemediği daha orijinal bir çakallıklara, Din istismarcılığından sirk maymunluğuna kadar görmediğimiz hiçbir yüzü kalmadı çok şükür!.

Hepsine EyvAllah!.

Herkes siyaseti düsturuna göre yapacak değil, her aday olandan adam gibi seçim propagandası yapmasını beklemiyoruz veya her miting meydanında eline mikrofon alanın gerçek bir politikacı olması gibi temennimiz elbette yok, olmadı da, olmayacak da!.

"Dün Dündür Bugün Bugündür" diyenlerin 7 deda şapkasını alarak kaçıp gittiğne de 8 defa aynı şapkasıyla geri dönüp milletin karşısına yüzsüzce yine çıktığını da gördük, sapkadan tavşan çıkarır gibi adını sanını bile telafuz etmedikleri kişileri seçim sonrası karşımıza "Milletin Adamı" diyerek çıkaranlarını da gördük, İMF'nin cebine 1 milyar dolar koyup yolladığı puştlara memleketin mahremini teslim eden zavallıları da gördük, işçisinin memurunun maaşını ödemek için Litvanya gibi kıç kadar bir ülkeden sadaka dilenenleri de gördük, 30 bin kişinin katilini siyasi rant için efendilerinden alıp idam etmek yerine koca bir adanın o azılı terör liderine özel olarak tahsis edildiğini de gördük, 5 yıllığına verilen görevi 3.5 yıl bile yapamadan arkasına bile bakmayıp kaçan ezikleri de gördük!.

Bazen gelen gideni arattı bazen giden geleni arattı, içlerinde hiç tanımadığımız halde özlemle yad ettiklerimiz de var tanıyıp lanet okuduklarımız da var, memlekete aşkla hizmet edenler de oldu, memleketi aşığı gibi görüp ırzına geçmeye kalkanlar da oldu!.

Her zaman askeri üniformanın altına saklanıp darbe ile bu ülkeye zulmedenlerin zalimliklerine şahid olduk, devletin tankını topunu tüfeğini uçağını bu milleti sindirmek için fütursuzca kullananların cunta hevesleri altında canımız çıktı yıllarca!.

Cemal Gürsel denen bir zibidiyi paşalıktan emekli olduktan 8 yıl sonra bir kahvehane köşesinde tavla oynarken bulup tekrar ülkenin başına getirerek koca bir Başbakanı iftiralarla ve algı ile oluştırdukları yalanlarla astırdı CHP!.

Aynı CHP, "Sağ-Sol Kavgası" adı altında Kenan Evren denen bir yaratığa darbe yapması için gerekli koşulları hazırladıktan sonra içlerinde yaşları bile reşit olmayan binlerce kişiyi katlettirmişti 12 Eylül zamanında!.

Rahmetli Necmettin Erbakan Hoca'nın yine bir Ramazan ayında verdiği iftar davetini "Laiklik Elden Gidiyor" diyerek Dinsiz İmansız paşalara gammazlayan, gaza gelen paşa bozuntularının da Erbakan'ın verdiği Kur'an-ı Kerim Tilavetli iftar davetini ellerinde rakı şişeleriyle basmalarına alkış tutan, bu görüntüleri de basına bizzat servis edip Müslümanlara karşı gövde gösterisi yapan yine CHP'ydi!.

"Ordu Görece" pankartlarıyla askeri darbe yapmaya zorlayan, Cumhuriyet Mitingleri denen savsatalarla askerden darbe dilenen, kendini Cumhuriyet Muhafizı zanneden soytarıların gece yarıları yayımladıkları E Muhtıralarla ağzının suyu akan, ordudan yapılan her açıklamada söylenen sözlerden kelime oyunu oynar gibi darbe anlamları çıkarmaya kalkan da CHP'nin ta kendisiydi!.

Son namussuzluklarına 15 Temmuz gecesi tanklara alkış tutarken, bankamatik önlerinde şereflerini çekecekleri iki kuruşa satarken, Belediye Başkanlarının evlerinde kravatlarını çıkarmadan darbecilerden gelecek emirleri fareler gibi saklanıp beklerken ve sonra utanmadan sıkılmadan "Kontrollü Darbe" söylemini ortaya atacak kadar şerefsizleşen yine CHP değil miydi?.

Elindeki cebri iktidar gücünü 68 yıl önce kaybedip, Menderes'ten yediği okkalı tokatın hırsını çıkarmak için o tarihten beri yapılan her kahpelikte parmağı olup sırtını namussuz vesayetçilerin yaptıkları kanlı darbelere dayayan CHP'nin şeysi bugün kalkmış Afrin'de 5 bin teröristi mevziilerine gömen İsmail Metin Temel Komutanın apoletelerini sökmekle tehdit ediyor!.

Bah Maaarrreeemmm; sen değil İsmail Metin Temel Komutanın apoletlerini sökmeyi, onun ayağındaki tozlu postalın kelebek düğümünü bile açamazsın!.

15 Temmuz akşamı darbe yapmaya kalkışan FETÖ'cü piçlerin telefon açıp "Darbe Yaptık, Birazdan Sizi de Almaya Geliyoruz" sözlerine karşılık, 300 500 askerinden başka bir dayanağı olmadığı halde "Siz Zahmet Etmeyin Ben Birazdan Gelip Sizi Saklandığınız Deliklerden Alaçağım" diyerek gözünü kan bürümüş darbecillere hayatını hiçe sayarak rest çekip suratına telefon kapatan bir yiğit var karşında!.

Öyle 3 5 kamera görüp delikanlı ayaklarına yatarak desteksiz atıp tutma, adam ol!.

Sen daha ortaokul masalarında kopya çekerken, lise yıllarında kafanın basmadığı dersler için FETÖ'nün dershanelerinde ayakçılık yaparken, sözümona fizik öğretmeni olmak için ünüversite sınavlarında hindi gibi düşünürken çapın yetmeyeceği halde apoletlerini sökmekle tehdit ettiğin o adam canının kıymetini aklından bile geçirmeden, bu memleketi senin cezaevinde ziyaret ettiğin o terör sözcüsünün itlerine zindan etti yılarca!.

Zerre kadar şeref ve izan sahibi olsaydın zaten; ülkesinin, bayrağının, toprağının, birlik ve bütünlüğünü namusu adledip yıllarını bu vatan için dağlarda aç susuz karak gözünü kırpmadan gecelerce uykusuz geçiren bir şerefli bir komutanı Başkommutanını alkışladığı için tehdit etmez, "Apo'nun Heykelini Dikeceğiz" diyen bir terörist devsirmesini ziyaret ettiğini gururla söyleyerek onun bölücülük mesajlarıyla bezenmiş manidar selamlarını miting meydanlarında sadece kuru bir alkış uğruna millete iletmezdin!.

Nasıl bir hırs ve ihanet içindesin ki; Kandil'e sözcülük yapan bir teröristin hakkını savunup, bu ülkeye sayısız hizmetleri olmuş komutanı tehdit etme ahmaklığı gösterebiliyorsun!.

Askerliğini nerede, nasıl, hangi FETÖ'cü komutanın emri aldında yaptığını bilemiyorum ama İsmail Metin Temel gibi bir adamın birliğinde asker olma şerefine nail olsaydın, arkasından atıp tutmak yerine onu saygı ile anardın zaten!.

Şurada kaldı 20 gün, seçimler bitip bu toz duman yere çöktükten sonra üzerine bindiğin dört ayaklının at mı yoksa eşek mi olduğunu anladığnda umarım çıkıp erdemli bir adam taklidi yaparak özür dilersin!.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
BASINDA BUGÜN
TÜM GAZETELER
yukarı çık