PEUGEOT..
FLO AYAKKABI..

Milli ve Yerli


  • 10 Eylül 2017, Pazar 20:33
İbrahimKutlay

İbrahim Kutlay

En sonunda Arakanlı mazlumlara bile dil uzatacak kadar adileştiler!.

Sabah 5'den gece 2'lere bazen de sabahlara kadar 7 gün 24 saat haberin ve haber ajanslarının içindeyim!.

İşim gereği üikemizde, dünyada olan biten her haberden direk veya dolaylı olarak haberdar olmak zorundayım ve oluyorumda!.

1970 yılından beri sırf Müslüman oldukları için Budistlerin her türlü zulüm ve vahşetine maruz kalan Arakanlıların şuana kadar ben hiç karakol basıp polis öldürdüklerine, herhangi bir kargaşa ve kaosa karıştıklarına, gördükleri zulmü bile duyurmak için en küçük bir eylem bile yaptıklarına hiç şahit olmadım!.

Dün CHP'li Muharrem İnce, Arakanlılara yapılan zulmün meşru olduğunu ve Arakanlıların bu vahşeti hakettiklerini savundu!.

Bu açıklamasının arkasına saklanıp yaptığı değerlendirme ise "Arakanlıların Karakol Basıp Polis Öldürmesi" gibi aslı astarı olmayan deli saçması bir bahaneydi sadece!.

Be hey insanlıktan nasibini almamış vekil bozuntusu, bre Müslüman düşmanı gafil, eyy gusülsüz, sen orada vahşet ve zülme maruz kalan Arakanlıları kendin gibi ırz düşmanı mı zannettin!.

Sen Arakanlıları, senden iş isteyen bir kadına ayarlayacağın iş karşılığında yatma teklif edecek kadar ırz düşmanı mı zannettin!.

Sen Arakanlıları, ırzına namusuna göz diktiğin o kadının "Utan, Boyum Kadar Kızım Var" dediğinde "Getir Kızını da, İkinizi Beraber Becereyim" diyecek kadar sapık mı zannettin!.

Sen Arakanlıları, kendin gibi verdiği sözleri tutmayacak kadar karaktersiz insanlar mı zannettin!.

Sen Arakanlıları, "Ben de İmam Hatip Mezunuyum" diye seçmenlerinden oy devşirmeye kalkıp akşamında da Ramazan Ayına bile saygı göstermeyerek alkol alacak kadar üç kuruşluk kişiler mi zannettin!.

Sen Arakanlıları, "Ağabeyim" diye güzellemeler yapıp bulduğu ilk fırsatta da genel başkanına ihanet edecek kadar karaktersiz mi zannettin!.

Gerçi bu kıyaslamaları yapmanın da senin için bir kıymet-i harbiyesi olamaz!.

Bugün vekilliğini yaptığın partinin şapka takmayanları bile asıp kestiğini, çakma inkılaplarınızı kabul etmeyenleri bombalarla katlettiğinizi, koca bir imparatorluğu ihanetle yıkıp bozuk para gibi harcadığını, yıllar boyu millete kan kusturup zulmettiğini düşünürsek sen çok masumsun aslında!.

Kendi partindeki vekil arkadaşların, maaşını alıp zıkkımlandığın ülkenin askerine polisine savunmasız halkına kahpece kurşun sıkan PKK'lıların cenazelerine katılıp gözyaşları döküyorken sen Arakanlıları yapmadıkları birşey için suçlamışsın çok mu!.

Mensubu olduğun partinin genel müdürü PKK'lılara "Arkadaşlar" diye hitap ediyorken, bulduğu her fırsatta ülkesini gavura şikâyet edecek kadar alçaklaşıyorken, vatan hainleri için ta Ankara'dan İstanbul'a apışarası pişik olana kadar mecbur kalıp yürüyorken, ülkesine ihanet edip 251 memleket evladını darbeye kalkışarak savaş uçaklarıyla katledenlerin kılık kıyafetleri için bile hak hukuk mücadelesine giriyorken, ülkesinin mahremini gavura satanları cezaevlerinde ziyaret ediyorken senin bu yaptıkların deve de kulak bile değil!.

Mazbatasında senin gibi "CHP Milletvekili" yazan bir PKK maşasının, öldürülen teröristler için ekmeğini yediği devletine "Katil" demesini bile sineye çekecek kadar karaktersiz birisi olmuşsan sana söyleyecek fazla sözüm yok!.

Kendi Cumhurbaşkanına "Arsız Hırsız" diyerek iftiralar atarken, kendi partinin vekili sadece telefon faturasıyla bu milletin cebinden 2 milyon çalarken, kendi partinizin belediye başkanları bu milletin 27 milyonunu aşırıp yurtdışına kaçarken, kendi partinizin meclis üyeleri delegeleri milyon dolarlık rezidansları aralarında pay ederken senin bu açıklamalarını ve aymazlıklarını dile getirmek bile sana yapılmış bir haksızlıktır bence!.

Bu kadar yüzkızartıcı bir geçmişin var ve utanmadan çıkıp "Arakanlılar Karakol Basıp Polis Öldürdükleri İçin Budistler Onlara Böyle Davranıyor" diye iftiralar savuracak kadar yüzsüzsün işte!.

Arakanlılara zulmeden Budistlerin başındaki it bile çıkıp "Biz Müslümanları İnancımıza Göre Yılan Olarak Gördüğümüz İçin Öldürüyoruz" diye açıklama yaparken, sen bu palavrayı nereden buldun Muharrem!.

Bu iftiranı duyan Budistler bile sana ana avrat dümdüz giderler!.

Ulan çık açık açık "Biz CHP Olarak Müslümanları Zaten Sevmiyoruz, Partimizin Genel Misyonu da Müslümanlığı Bu Ülkede Bitirmek" desene delikanlı gibi!.

Geçmişiniz de secereniz de kabak gibi orta da değil mi!.

Ezan'ı susturan, Camiileri Ahıra Çeviren, Mabetlerimizi pavyonculara satan, sarıklı cübbeli kim varsa asıp kesen, Müslüman bir imparatorluğu parçalayıp dünyada ki Müslümanları sahisiz bırakan, bir gece de Âlim'i Cahil yapan siz değil misiniz!.

Gerek var mı böyle ucuz yalanlarla milleti kandırmak için uğraşmaya Muharrem!.


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
BASINDA BUGÜN
TÜM GAZETELER
yukarı çık