PEUGEOT..
FLO AYAKKABI..

Milli ve Yerli


  • 05 Aralık 2017, Salı 22:11
İbrahimKutlay

İbrahim Kutlay

Ne takacağını iyi bilirmiş zaar, takmazsan şerefsizin ulan!

Bugüne kadar yaptığı gaflarla, devirdiği çamlarla, kırdığı potlarla memleketin alay konusu haline gelen Bay Kemal bugün şirazesinin kaydığını en net biçimce ortaya koydu öfkesine yenik düşerek!.

Geçen haftaki Sahte Belgelerin ellerinde patlamasından ötürü çok öfkelenmiş olacak ki, belgelerin sahteliğini iz sürerek ortaya koyan, ülkesine ve Cumhurbaşkanına sahip çıkan, Milli İradeye her koşulda destek olan TURKUVAZ MEDYA'nın yaklaşık 3 bin çalışanı için akıl almaz bir gafa imza attı zaar!.

"Şecaat Arz Ederken Sirkatin Söylemek" deyiminin tamda karşılığıydı aslında sarf ettği sözler!.

Dile kolay, tam 7 yıl önce oturduğu koltuğu kendisine vaad edenler 1 veya en fazla 2 yıl sonra oturttukları koltuktan kendisin terfi ettirip başına plastik kral tacı takılmış sünnet çocuğunu tahta oturtur gibi kendisini Başbakanlık koltuğuna otutturacaklardı!.

Seçim rüzgârıyla başlayan gaz verme faslı başarılı olmayınca, daha doğrusu bu hıyardan cacık yapmak pek mümkün görünmeyince GEZİ İHANETİ, 17-25 Aralık Kumpası, HDPKK destekli seçim ve provakasyon olayları, Çatı Modeli Cumhurbaşkanlığı çakallığı derken miadı dolmasına rağmen dereyi geçerken at değiştirmeye cesaret edemedikleri için Altın Vuruş niteliğindeki 15 Temmuz Darbe Kalkışmasına yeltendiler ama sonuç yine tam tersine dönerek koca bir yumruk olup tam suratlarını ortasında patladı!.

Gerçi bu Alladdin Yamaklarının lambasındaki cinler bitmez ama gördüğüm kadarıyla son atımlık iki mermileri olan Zarrab Davası ve Sahte Belge Skandalları kalmıştı ellerinde ve takdir edersiniz ki yine beceremeyip yüzlerine gözlerine bulaştırdılar..

Daha dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı "Beyfendi Siyasetçi" jargonuyla kibarca tehdit ederken "Sevgili Erdoğan, Yüreğin Varsa Karşıma Çık" diye sevimli sincap tiplemesiyle tehdit eden Bay Kemal, bugün freni patlamış kamyon gibi bir çıkış ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kurulmak istenen kumpas ve oyunları ifşa eden habercilere "Biz Sizin Boynunuza Ne Takacağımızı İyi Biliriz" diyerek partisinin alışılagelmiş siyasi politikasını açıkça gözler önüne serdi!.

Hatırlayın: 7 Haziran 2015 seçimlerinin arefesinde de aynı dili Kaset Kumpasının başrol oyuncularından birisi olan Gürsel Tekin de kullanmışti ve "7 Haziran'daki Seçimleri Kazandığımız da En Geç 8 Haziran Sabahı Bu Kirli Gazetelerin Tamamanı El Koyacağız ve İdarecileri için Gereken Ne İse Yapacağız" demişti!.

Yani; Bay Kemal'in bugün savurduğu asma ve el koyma tehdidini yaklaşık 2.5 yıl önce Gürsel Tekin Genel Başkan Yardımcısı sıfatıyla çıktığı kameralar karşısında aynı anlama gelen farklı cümlelerle söylemişti!.

CHP'nin faşist ve yaratık zihniyeti için adm harcamak, asmak, kesmek, hayat karartmak, öldürmek, katletmek ne kadar basit ve normal bir durum değil mi?.

İsviçre'nin medeniyetini, Latin'in harflerini, Fransızın minisini, Coninin şapkasını, onun şusunu, bunun busunu, ötekinin bilmem nesini getirip zorla millete dayatıyorsun, kabul etmeyeni "Hain" ilan edip asıyorsun!.

Şerefsizin birisi gelip gelinie asker sıfatıyla zorla tecavüz ediyor, durumu ailesine anlatan gelin utancına yenik düşüp intihar ediyor, gelinin kayınpederi olan Seyid Rıza oğlu ile gelip bunun bir namus meselesi olduğunu söyleyerek o askeri kendilerine teslim etmelerini istiyor, bu durumun askeri ve siyasi kariyerini zedeleyeceğini söyleyerek kabul etmiyorsun ve duruma isyan eden Seyit Rıza'nı destekçileri olan Dersimlileri kendi manevi kızını pilot koltuğuna oturttuğun bomba yüklü savaş uçağıyla katlediyorsun, Seyid Rıza ve oğlunu kimselere birşey anlatıp ortalığı bulandırmasın diye işkenceyle lâl ediyorsun, önce oğlunu Seyid Rıza'nın gözeleri önünde asarak o tecavüze uğramış egonu tatmin ediyorsun sonra da baban yaşındaki Seyid Rıza'yı asıyorsun ve bu skandalın adını da "Dersim İsyanı" koyup olayı kendi lehine çeviriyorsun!.

Öncesinde ve sonrasında şapka için asılan İskilipli Atıflar Şallı bacılar, İstiklâl Mahkemelerinde halâ açıklanmayan sebeplerle adice yargılanmış Mareşâl Fevzi Çakmaklar, Kâzım Karabekirler, hain ilan edilen Abdulhamidler Vaheddinler, kahpeliklerle asılan Menderesler Polatkanlar Zorlular hep iki dudağınızdan çıkan fitne ve fesat dedikodularıyla hayattan koparıldılar!.

27 Mayıs 1960 yılından 12 Eylül 1980 yılına kadar yaptığınız her darbede ve işlediğiniz her faili mechul cinayette suçlu her zaman başkaları oldu ve siz hep arkasına saklandığınız Atatürkçülük kisvesiyle bu ülkeye sahip çıkıyormuş izlemini oluşturdunuz!.

Getirdiğiniz eğitim sistemi siz o kadar güzel besliyordu ki, geberen her haininizin yerine yetiştirdiğiniz diğer haini anında tayin edip ihanetlerinizi sekteye uğratmadan devam ettirebiliyordunuz!.

Eğitim sisteminin değişmesi, ülkenin gelişip ilerlemesi, omuzlarına perçinleştirilmiş boyunduruklardan ve ayaklarındaki prangalardan kurtulması ülke için iyiydi ama sizin acı için son demekti!.

Millileşmek, özgürleşmek, demokratik olmak, çok sesli olmak, paylaşmak, kültür farklarını ortadan kaldırmak, milletçe kaynaşmak, birlik olmak beraber yaşamak sizin özgürce at koşturduğunuz yaşam alanlarını kısıtlıyordu çünkü!.

Size göre Anadolulu hizmet edecekti, çağrıldığında askere gidip Şehid olacaktı, Doğulu Güneydoğulu hiç bitmeye lanet olası savaşlarınızda kullandığınız hainleriniz olacaktı, Alevi Sünni sizin hep etnik kimlik tartışmalarından nemalandığınız Yobazlar ve Kızılbaş dinsizler olacaktı!.

Yoksul elinizin altındaki hizmetkâr zengin ise maddi ihtiyaçlarınızı karşılayan kirli para kasalarınız olacaktı!.

Dindar, Laikliğinizi tehdit eden tehlikeli bir unsur olacaktı ve onu sürekli kullanıp "İrtica ile Mücadele" adı altında Allah'a şirk koşacaktınız ama Ateist sizin için evrim teorisini tanımlayıp Allah'ın varlığını tartışmaya açmanız için elinizdeki en güçlü kozunuz olacaktı!.

Geçti o günler beyler!.

Kürt akşam evinde ayaklarını uzatıp Türk Kahesi içiyor, Türk Sabah işe giderken Kürt Böreği yiyor artık!.

Laz bir Cumhurbaşkanı konuşurken Kürt vatandaşının yüreğini kabartıyor, Kürt bir bakan Anadolulu kardeşinin dertlerini kabine de dile getiriyor!.

Çanakkele Şehidliğinde yanyana yatan Türk ve Kürt ecdadın torunları 15 Temmuz akşamında yine beraber şehid olup bu milletin okuduğu Fatihalara mazhar oldular!.

Uyarmakta fayda var; bişeyleri asmak için çok ısrar edecek olursanız da; şu saatten sonra bu millet sizi hadım edip etek giydirdikten sonra sadece don ve fanilararını yıkatıp astırır haberiniz ola!.

Birileri hoşunuza gitmeyen birşeyler söylediğinde o sözlerin sahiplerini asacak şerefsizi, rütbelerine kadar söküp İmamın Kayığına 9 Mayıs 2015 tarihinde bindirip Cehenneme uğurlayalı çok oldu!.

Tabii umut fâkirin ekmeği sonuçta, siz yine de Evren'e mesaj göndermeyi ihmal etmeyin..

 

 


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
BASINDA BUGÜN
TÜM GAZETELER
yukarı çık