PEUGEOT..
FLO AYAKKABI..

Milli ve Yerli


  • 27 Şubat 2018, Salı 17:19
İbrahimKutlay

İbrahim Kutlay

SİZE KAHPELİĞİN RESMİNİ ÇİZEYİM Mİ!.

Şu muhaliflerin içler acısı haline bakın Allah aşkına!.

Liderleri olacak Çapsız Zırvanın bir halt olmayacağını anlayınca kollarını sıvayıp kendileirine Muhalefet Lideri sıfatını yakıştrarak iktidar devirme hesapları içine girdiler ama onu da yüzlerine gözlerine bulaştırdılar görüldüğü gibi!.

Suya atılan bir çakıl taşının etrafında oluşan dalgalar gibi önce halka halka birbirlerinden koptular sonra çeşitli isimlerle partiler kurdular, kimisi kurup Başkanlık koltuğuna oturduğu partisini bile yönetmekten aciz olduğunu belli etmemek için buluttan nem kapıp göstermelik kavgalarla ayrılarak kendince ahkâmlar kesip başka şer odaklarına yeşil ışık yaktı kimisini ise yaptırdığı çakma anketlerin yüzde 1 bile çıkmayan sonuçlarıyla ortalığa nam salıp kendi yalanına kendisini ikna etme çabası içine girmiş durumda!.

Hâl böyle olunca hepsi ortak hedeflerine hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı koyarak O'nu yenmeyi başardıklarında meydanın kendilerine kalacağı hayalleriyle yanıp tutuşur oldular!.

Delinin birisi Pensilvanya'dan Türkiye'ye bir taş attı, kendini Aydın, Sanatçı, Profesör, Akademisyen, Bilim Adamı, Tiyatrocu, Siyasi Lider, Kanaat Önderi, Yazar Çizer zanneden ama karpuz kadar kafalarının içinde karpuz çekirdeği kadar beyni olmayanlar o delinin attığı taşı çıkarmayı yine beceremedi malumunuz!.

Cumhurbaşkanına ve Cumhurbaşkanının elini sıktığı kim varsa topyekün koro halinde havlayıp hırladılar yıllarca ama artık halkın iradesinin önüne geçemeyeceklerini anlayınca artık niyetlerini açıkça belli etmelerinde bir behis olmadığı kanaatiyle içlerindeki pisliği gün yüzüne çıkarmay başladır son zamanlarda!.

Öyle ki; Türkiye'nin dost dediği kim varsa düşman ilan ettiler, Türkiye'nin düşman olduğu kim varsa dost edinmeye kalktılar!.

Dün yakalanıp gözaltına alınan terör örgütü lideri Salih Müslim için karalar bağlayanlar, bugün Prag yetkili makamlarının kahpelik yapıp serbest bıraktığı Salih Müslim için birbirlerine gözaydınlığı vermeye başladılar!.

Her ne kadar içlerine sindiremiyor olsalarda, efendileri olacak sünnetsiz gavurlar oy verdikleri partinin liderine ve partilerindeki 3 5 soyu sopu belli olmayan karaktersize PYD'nin bir terör örgütü olmadığını söylemelerini emrettiği için onlarında bu talimatın dışına çıklamarı söz konusu bile olamıyor gördüğünüz gibi!.

Hele içlerinde bir mankurtlar var ki; dün Gezi İhaneti sırasında polisin attığı biber gazlarının eylemciler dışında kedi köpekleri, ağaçları kuşları, çevreyi, hatta ozon tabakasını bile etkilediğinden yakınan bir zaar, dün yaptığı paylaşımda Esed'in Doğu Guta'da çocuklara kullandığı Klorin Gazı'nın aslında çok zararlı olmadığını savunarak yüzbinlerce kişinin ölümüne sebep olan bir vampire güzellemeler yapıyordu sosyal medyada!.

Sadece muhalefet olmak için insanlıktan bile çıkmayı kafalarına koyacak kadar kan bürümüş gözlerini ve Orta Doğu'daki masum çocukların Balistik Füzelere hedef olmalarını umursamaz bir duruma kadar gelmişler farkında olmadan!.

Meğer kimleri insan sıfatıyla görüp yıllarca iş güç sahibi yapmışız, kimleri adam yerine koyup söylediklerini dinlemişiz, kimleri şeref ve izan sahibi zannedip namus ve şerefleri üzerine ettikleri Yeminlerinde verdikleri sözlerde duracaklarını düşünmüşüz, kimleri isimleri önündeki ünvanlarına bakıp kendimizi onların yanında cahil zannetmişiz, kimleri oynadıkları göstermelik rollerle değerlerdirip vatan millet sevdalısı birer insan evladı zannetmişiz biz!.

Sevmek zorunda olmadığınız insanların ölmelerini isteyecek kadar mı katı bir kalbiniz vardı be şeref fukaraları, birisi kendini size sevdirmek zorunda değilse onun bu ülkede başkaları tarafından sevilip desteklenmesi sizi bu kadar mı insanlığınızdan uzaklaştırabiliyordu, size doğru gelmeyen herşeyi başkalarının doğru bulması neden dimağınızda sabitleşmiş bir yanlış olarak yer edip sizi nefret dehlizlerine sürüklüyor!.

Ömrünüz hep böyle vatan millet düşmanlığı yaparak mı geçecek, insanları Türk Kürt diyerek ve ayırıp ırkçılık yaparak mı tamamlayacaksınız vadenizi yoksa üst üste 8 seçim kaybedip halâ kendisine nal toplatan siyasi rakibine meydan okuyan liderinize eşek gibi oy vermek zorunda olduğunuzu unutup bizimle "Makarnacı-Kömürcü" diye dalga geçtiğinizi zannederek aslında kendizle dalga geçmeye devam mı edeceksiz!.

Bizansı tir tir titreten Fatih Sultan Mehmet Han'dan, ordusuyla beraber atını Avrupa'nın göbeğine süren Kanuni Sultan Süleyman'dan, düşmanlarının bile zekâsından hayranlıkla bahsettiği Abdulhamid Han'dan utanmaya ve geçmişleri katliamlarla, vahşetlerle, insanlık suçlarıyla, şeytanın bile aklına gelmeyecek insanlık dışı işkence yöntemleriyle dolu Avrupalıların medeniyetleriyle övünmeye devam edin siz!.

Bu kin ve nefretinizle kendi dünyanızda ne kadar mutlusunuz bilmiyoruz ama başkalarının dünyasını karartmak pahasına kendinizi aydınlatmak sadece sizin o köhne zihniyetinize yakışır bir durumdan öteye geçmez!.

Vu şunu asla umutmayın; her defasında yenildiğiniz için ne kadar kahpe planlar yaprsanız yapın, kıyamete kadar Allah hep İntikam Lalanların En Hayırlısı Olacaktır!!!

 

 

 

 

 


MAKALEYE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
BASINDA BUGÜN
TÜM GAZETELER
yukarı çık